KONST / Litografier / Färglitografi 14632104
nr 1463 2104
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 56/180. Färglitografi. Bladets mått: 56x76, yttermått inklusive ram: 66x87 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:11:57
25/4 17:49:43
25 apr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér